Çukurova Holding: -"Atamaların, Turkcell'de eskiye dair anlaşmazlıkların ve yönetim kurulundaki…

  • Yazı boyutu
Çukurova Holding:
  -"Atamaların, Turkcell'de eskiye dair anlaşmazlıkların ve 
  yönetim kurulundaki…

Çukurova Holding: -"Atamaların, Turkcell'de eskiye dair anlaşmazlıkların ve yönetim kurulundaki kilitlenmelerin önünü açacağını düşünmekteyiz"

Çukurova Holding, SPK'nın Turkcell'e yeni bağımsız üye atamasıyla ilgili olarak "Atamaların, Turkcell'de eskiye dair anlaşmazlıkların ve yönetim kurulundaki kilitlenmelerin önünü açacağını düşünmekteyiz" açıklaması yaptı.
     Açıklamada, memnuniyetle öğrenilen atamaların, Turkcell'de eskiye dair anlaşmazlıkların ve yönetim kurulundaki kilitlenmelerin önünü açacağı düşüncesi taşındığı belirtilerek, bu oluşumla birlikte önümüzdeki dönemlerde Turkcell'in yatırımlarının, verimliliğinin ve bir bütün olarak işlerinin olumlu yönde gelişme göstereceğine ve Turkcell'in Türkiye'nin ve bölgenin kalkınmasına katkılarının artarak devam edeceği ifade edildi.
     Turkcell'in halihazır profesyonel yönetimin malum anlaşmazlıklara ve sıkıntılı yapıya rağmen şirket işlerinin idaresinde ve yönlendirilmesinde gösterdiği basiretli performanslarından dolayı tebrik edildiği açıklamada, "Bu vesileyle yeni üyelerle birlikte Turkcell'in başarılarının ve etkinliğinin tüm taraflar için artarak devam edeceğine inancımızı beyanla; yeni üyelere ve Turkcell'in diğer tüm yöneticileriyle çalışanlarına üstün başarı dileklerimizi iletiriz" denildi.
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir