1.yıl

  Çukurambar zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Çukurambar zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya zibro servisi,çankayada zibro servisi,zibro çankaya servisi,zibro servisi çankaya,ankara çankayada zibro servisi,çankayada zibro beyaz eşya servisi,çankayada zibro klima servisi,çankayada zibro kombi servisi,ankarada zibro servisleri,zibro ankara servisleri
  Çankaya zibro servisi firmamızca zibro ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada zibro servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Zibro Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Zibro servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan zibro ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün zibro yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada zibro servisimizce zibro ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada zibro beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada zibro servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada zibro klima servisi,Çankayada zibro kombi servisi olarakta zibro Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya zibro servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili zibro Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Çukurambar, Çukurambar,Çukurambar zibro Çukurambar,Çukurambar zibro servisi,zibro Çukurambar servisi,zibro servisi Çukurambar,
  Çukurambarda zibro ,Çukurambar zibro servisi, zibro servisi Çukurambar,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir