1.yıl

  çukurambar westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çukurambar westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya westinghouse servisi,çankayada westinghouse servisi,westinghouse çankaya servisi,westinghouse servisi çankaya,ankara çankayada westinghouse servisi,çankayada westinghouse beyaz eşya servisi,çankayada westinghouse klima servisi,çankayada westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Çankaya westinghouse servisi firmamızca westinghouse ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada westinghouse servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Westinghouse Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Westinghouse servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan westinghouse ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün westinghouse yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada westinghouse servisimizce westinghouse ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada westinghouse beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada westinghouse servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada westinghouse klima servisi,Çankayada westinghouse kombi servisi olarakta westinghouse Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya westinghouse servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili westinghouse Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Çukurambar, Çukurambar,Çukurambar westinghouse Çukurambar,Çukurambar westinghouse servisi, westinghouse Çukurambar servisi, westinghouse servisi Çukurambar,
  Çukurambarda westinghouse ,Çukurambar westinghouse servisi, westinghouse servisi Çukurambar,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir