1.yıl

  çukurambar uğur servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çukurambar uğur servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çukurambar uğur servisi,çukurambarda uğur servisi,uğur çukurambar servisi,uğur servisi çukurambar,ankara çukurambarda uğur servisi,çukurambarda uğur beyaz eşya servisi,çukurambarda uğur klima servisi,çukurambarda uğur kombi servisi,ankarada uğur servisleri,uğur ankara servisleri
  Çukurambar uğur servisi firmamızca uğur ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çukurambarda uğur servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Uğur Çukurambar servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Uğur servisi Çukurambar olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan uğur ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün uğur yedek parçaları mevcuttur.
  Çukurambarda uğur servisimizce uğur ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çukurambarda uğur beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada uğur servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çukurambarda uğur klima servisi,Çukurambarda uğur kombi servisi olarakta uğur Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çukurambar uğur servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili uğur Çukurambar servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Çukurambar, Çukurambar,Çukurambar uğur Çukurambar,Çukurambar uğur servisi,uğur Çukurambar servisi,uğur servisi Çukurambar,
  Çukurambarda uğur,Çukurambar uğur servisi, uğur servisi Çukurambar,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir