1.yıl

  çukurambar toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çukurambar toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çukurambar toshiba servisi,çukurambarda toshiba servisi,toshiba çukurambar servisi,toshiba servisi çukurambar,ankara çukurambarda toshiba servisi,çukurambarda toshiba beyaz eşya servisi,çukurambarda toshiba klima servisi,çukurambarda toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Çukurambar toshiba servisi firmamızca toshiba ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çukurambarda toshiba servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Toshiba Çukurambar servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Toshiba servisi Çukurambar olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan toshiba ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün toshiba yedek parçaları mevcuttur.
  Çukurambarda toshiba servisimizce toshiba ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çukurambarda toshiba beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada toshiba servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çukurambarda toshiba klima servisi,Çukurambarda toshiba kombi servisi olarakta toshiba Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çukurambar toshiba servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili toshiba Çukurambar servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Çukurambar, Çukurambar,Çukurambar toshiba Çukurambar,Çukurambar toshiba servisi,toshiba Çukurambar servisi,toshiba servisi Çukurambar,
  Çukurambarda toshiba,Çukurambar toshiba servisi, toshiba servisi Çukurambar,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir