1.yıl

  çukurambar tolon servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çukurambar tolon servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çukurambar tolon servisi,çukurambarda tolon servisi,tolon çukurambar servisi,tolon servisi çukurambar,ankara çukurambarda tolon servisi,çukurambarda tolon beyaz eşya servisi,çukurambarda tolon klima servisi,çukurambarda tolon kombi servisi,ankarada tolon servisleri,tolon ankara servisleri
  Çukurambar tolon servisi firmamızca tolon ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çukurambarda tolon servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Tolon Çukurambar servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Tolon servisi Çukurambar olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan tolon ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün tolon yedek parçaları mevcuttur.
  Çukurambarda tolon servisimizce tolon ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çukurambarda tolon beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada tolon servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çukurambarda tolon klima servisi,Çukurambarda tolon kombi servisi olarakta tolon Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çukurambar tolon servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili tolon Çukurambar servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Çukurambar, Çukurambar,Çukurambar tolon Çukurambar,Çukurambar tolon servisi,tolon Çukurambar servisi,tolon servisi Çukurambar,
  Çukurambarda tolon,Çukurambar tolon servisi, tolon servisi Çukurambar,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir