1.yıl

  çukurambar daikin servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çukurambar daikin servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çukurambar daikin servisi,çukurambarda daikin servisi,daikin çukurambar servisi,daikin servisi çukurambar,ankara çukurambarda daikin servisi,çukurambarda daikin beyaz eşya servisi,çukurambarda daikin klima servisi,çukurambarda daikin kombi servisi,ankarada daikin servisleri,daikin ankara servisleri
  Ankara daikin servisleri arasında ilk sırada yer alan daikin servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili daikin çukurambar servisi elemanlarımızca daikin ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çukurambarda daikin servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çukurambarda daikin beyaz eşya servisi,çukurambarda daikin klima servisi ve çukurambarda daikin kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Daikin ankara servisleri olarak çukurambarda daikin servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)daikin ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)daikin çukurambar servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Daikin servisi çukurambar olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çukurambar, Çukurambar,Çukurambar daikin Çukurambar,Çukurambar daikin servisi, daikin Çukurambar servisi, daikin servisi Çukurambar,
  Çukurambarda daikin,Çukurambar daikin servisi, daikin servisi Çukurambar,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir