1.yıl

  çukurambar ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çukurambar ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çukurambar ariston servisi,çukurambarda ariston servisi,ariston çukurambar servisi,ariston servisi çukurambar,ankara çukurambarda ariston servisi,çukurambarda ariston beyaz eşya servisi,çukurambarda ariston klima servisi,çukurambarda ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Ankara ariston servisleri arasında ilk sırada yer alan ariston servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili ariston çukurambar servisi elemanlarımızca ariston ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çukurambarda ariston servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çukurambarda ariston beyaz eşya servisi,çukurambarda ariston klima servisi ve çukurambarda ariston kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Ariston ankara servisleri olarak çukurambarda ariston servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)ariston ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)ariston çukurambar servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Ariston servisi çukurambar olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çukurambar, Çukurambar,Çukurambar ariston Çukurambar,Çukurambar ariston servisi,ariston Çukurambar servisi,ariston servisi Çukurambar,
  Çukurambarda ariston ,Çukurambar ariston servisi, ariston servisi Çukurambar,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir