1.yıl

  çubuk zibro servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk zibro servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk zibro servisi,çubukta zibro servisi,zibro çubuk servisi,zibro servisi çubuk,ankara çubukta zibro servisi,çubukta zibro beyaz eşya servisi,çubukta zibro klima servisi,çubukta zibro kombi servisi,ankarada zibro servisleri,zibro ankara servisleri
  Zibro ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk zibro servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Zibro çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta zibro beyaz eşya servisi,çubuk zibro kombi servisi,ve çubuk zibro klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada zibro servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili zibro servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Zibro ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan zibro servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk zibro servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü zibro çubuk zibro servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk zibro Çubuk,Çubuk zibro servisi,zibro Çubuk servisi, zibro servisi Çubuk,Çubukta zibro ,Çubuk zibro servisi, zibro servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir