1.yıl

  çubuk whirlpool servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk whirlpool servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk whirlpool servisi,çubukta whirlpool servisi,whirlpool çubuk servisi,whirlpool servisi çubuk,ankara çubukta whirlpool servisi,çubukta whirlpool beyaz eşya servisi,çubukta whirlpool klima servisi,çubukta whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Whirlpool ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk whirlpool servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Whirlpool çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta whirlpool beyaz eşya servisi,çubuk whirlpool kombi servisi,ve çubuk whirlpool klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada whirlpool servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Whirlpool ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan whirlpool servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk whirlpool servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü whirlpool çubuk whirlpool servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk whirlpool Çubuk,Çubuk whirlpool servisi,whirlpool Çubuk servisi,whirlpool servisi Çubuk,Çubukta whirlpool ,Çubuk whirlpool servisi,whirlpool servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir