1.yıl

  çubuk tolkar servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk tolkar servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk tolkar servisi,çubukta tolkar servisi,tolkar çubuk servisi,tolkar servisi çubuk,ankara çubukta tolkar servisi,çubukta tolkar beyaz eşya servisi,çubukta tolkar klima servisi,çubukta tolkar kombi servisi,ankarada tolkar servisleri,tolkar ankara servisleri
  Tolkar ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk tolkar servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Tolkar çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta tolkar beyaz eşya servisi,çubuk tolkar kombi servisi,ve çubuk tolkar klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada tolkar servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili tolkar servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Tolkar ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan tolkar servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk tolkar servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü tolkar çubuk tolkar servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk tolkar Çubuk,Çubuk tolkar servisi,tolkar Çubuk servisi,tolkar servisi Çubuk,Çubukta tolkar ,Çubuk tolkar servisi,tolkar servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir