1.yıl

  çubuk teka servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk teka servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk teka servisi,çubukta teka servisi,teka çubuk servisi,teka servisi çubuk,ankara çubukta teka servisi,çubukta teka beyaz eşya servisi,çubukta teka klima servisi,çubukta teka kombi servisi,ankarada teka servisleri,teka ankara servisleri
  Teka ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk teka servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Teka çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta teka beyaz eşya servisi,çubuk teka kombi servisi,ve çubuk teka klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada teka servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili teka servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Teka ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan teka servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk teka servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü teka çubuk teka servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk teka Çubuk,Çubuk teka servisi,teka Çubuk servisi,teka servisi Çubuk,Çubukta teka ,Çubuk teka servisi,teka servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir