1.yıl

  çubuk sanyo servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk sanyo servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk sanyo servisi,çubukta sanyo servisi,sanyo çubuk servisi,sanyo servisi çubuk,ankara çubukta sanyo servisi,çubukta sanyo beyaz eşya servisi,çubukta sanyo klima servisi,çubukta sanyo kombi servisi,ankarada sanyo servisleri,sanyo ankara servisleri
  Sanyo ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk sanyo servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sanyo çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta sanyo beyaz eşya servisi,çubuk sanyo kombi servisi,ve çubuk sanyo klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sanyo servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sanyo servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sanyo ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sanyo servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk sanyo servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sanyo çubuk sanyo servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk sanyo Çubuk,Çubuk sanyo servisi,sanyo Çubuk servisi,sanyo servisi Çubuk,Çubukta sanyo ,Çubuk sanyo servisi,sanyo servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir