1.yıl

  çubuk regal servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk regal servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk regal servisi,çubukta regal servisi,regal çubuk servisi,regal servisi çubuk,ankara çubukta regal servisi,çubukta regal beyaz eşya servisi,çubukta regal klima servisi,çubukta regal kombi servisi,ankarada regal servisleri,regal ankara servisleri
  Regal ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk regal servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Regal çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta regal beyaz eşya servisi,çubuk regal kombi servisi,ve çubuk regal klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada regal servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili regal servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Regal ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan regal servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk regal servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü regal çubuk regal servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılmaktadır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk regal Çubuk,Çubuk regal servisi,regal Çubuk servisi,regal servisi Çubuk,Çubukta regal,Çubuk regal servisi,regal servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir