1.yıl

  çubuk mitsubishi servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk mitsubishi servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk mitsubishi servisi,çubukta mitsubishi servisi,mitsubishi çubuk servisi,mitsubishi servisi çubuk,ankara çubukta mitsubishi servisi,çubukta mitsubishi beyaz eşya servisi,çubukta mitsubishi klima servisi,çubukta mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Mitsubishi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk mitsubishi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Mitsubishi çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta mitsubishi beyaz eşya servisi,çubuk mitsubishi kombi servisi,ve çubuk mitsubishi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada mitsubishi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili mitsubishi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Mitsubishi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan mitsubishi servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk mitsubishi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü mitsubishi çubuk mitsubishi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk mitsubishi Çubuk,Çubuk mitsubishi servisi,mitsubishi Çubuk servisi,mitsubishi servisi Çubuk,
  Çubukta mitsubishi,Çubuk mitsubishi servisi,mitsubishi servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir