1.yıl

  çubuk kelvinator servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk kelvinator servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk kelvinatör servisi,çubukta kelvinatör servisi,kelvinatör çubuk servisi,kelvinatör servisi çubuk,ankara çubukta kelvinatör servisi,çubukta kelvinatör beyaz eşya servisi,çubukta kelvinatör klima servisi,çubukta kelvinatör kombi servisi,ankarada kelvinatör servisleri,kelvinatör ankara servisleri
  Kelvinatör ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk kelvinatör servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kelvinatör çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta kelvinatör beyaz eşya servisi,çubuk kelvinatör kombi servisi,ve çubuk kelvinatör klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kelvinatör servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kelvinatör servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kelvinatör ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kelvinatör servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk kelvinatör servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kelvinatör çubuk kelvinatör servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk kelvinator Çubuk,Çubuk kelvinator servisi,kelvinator Çubuk servisi,kelvinator servisi Çubuk,
  Çubukta kelvinator,Çubuk kelvinator servisi,kelvinator servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir