1.yıl

  çubuk frigidaire servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk frigidaire servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk frigidaire servisi,çubukta frigidaire servisi,frigidaire çubuk servisi,frigidaire servisi çubuk,ankara çubukta frigidaire servisi,çubukta frigidaire beyaz eşya servisi,çubukta frigidaire klima servisi,çubukta frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Frigidaire ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk frigidaire servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Frigidaire çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta frigidaire beyaz eşya servisi,çubuk frigidaire kombi servisi,ve çubuk frigidaire klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada frigidaire servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili frigidaire servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Frigidaire ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan frigidaire servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk frigidaire servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü frigidaire çubuk frigidaire servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk frigidaire Çubuk,Çubuk frigidaire servisi,frigidaire Çubuk servisi,frigidaire servisi Çubuk,
  Çubukta frigidaire ,Çubuk frigidaire servisi,frigidaire servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir