1.yıl

  çubuk electrolux servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk electrolux servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk electrolüx servisi,çubukta electrolüx servisi,electrolüx çubuk servisi,electrolüx servisi çubuk,ankara çubukta electrolüx servisi,çubukta electrolüx beyaz eşya servisi,çubukta electrolüx klima servisi,çubukta electrolüx kombi servisi,ankarada electrolüx servisleri,electrolüx ankara servisleri
  Electrolüx ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk electrolüx servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Electrolüx çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta electrolüx beyaz eşya servisi,çubuk electrolüx kombi servisi,ve çubuk electrolüx klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada electrolüx servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili electrolüx servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Electrolüx ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan electrolüx servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk electrolüx servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü electrolüx çubuk electrolüx servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk electrolux Çubuk,Çubuk electrolux servisi,electrolux Çubuk servisi,electrolux servisi Çubuk,
  Çubukta electrolux ,Çubuk electrolux servisi,electrolux servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir