1.yıl

  çubuk eca servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk eca servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk eca servisi,çubukta eca servisi,eca çubuk servisi,eca servisi çubuk,ankara çubukta eca servisi,çubukta eca beyaz eşya servisi,çubukta eca klima servisi,çubukta eca kombi servisi,ankarada eca servisleri,eca ankara servisleri
  Eca ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk eca servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Eca çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta eca beyaz eşya servisi,çubuk eca kombi servisi,ve çubuk eca klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada eca servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili eca servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Eca ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan eca servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk eca servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü eca çubuk eca servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk eca Çubuk,Çubuk eca servisi,eca Çubuk servisi,eca servisi Çubuk,Çubukta eca,Çubuk eca servisi, eca servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir