1.yıl

  çubuk denki servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk denki servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk denki servisi,çubukta denki servisi,denki çubuk servisi,denki servisi çubuk,ankara çubukta denki servisi,çubukta denki beyaz eşya servisi,çubukta denki klima servisi,çubukta denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Denki ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk denki servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Denki çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta denki beyaz eşya servisi,çubuk denki kombi servisi,ve çubuk denki klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada denki servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili denki servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Denki ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan denki servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk denki servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü denki çubuk denki servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk denki Çubuk,Çubuk denki servisi,denki Çubuk servisi,denki servisi Çubuk,Çubukta denki ,Çubuk denki servisi,denki servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir