1.yıl

  çubuk demirdöküm servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk demirdöküm servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk demirdöküm servisi,çubukta demirdöküm servisi,demirdöküm çubuk servisi,demirdöküm servisi çubuk,ankara çubukta demirdöküm servisi,çubukta demirdöküm beyaz eşya servisi,çubukta demirdöküm klima servisi,çubukta demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Demirdöküm ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk demirdöküm servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Demirdöküm çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta demirdöküm beyaz eşya servisi,çubuk demirdöküm kombi servisi,ve çubuk demirdöküm klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada demirdöküm servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili demirdöküm servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Demirdöküm ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan demirdöküm servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk demirdöküm servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü demirdöküm çubuk demirdöküm servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk demirdöküm Çubuk,Çubuk demirdöküm servisi,demirdöküm Çubuk servisi,demirdöküm servisi Çubuk,
  Çubukta demirdöküm,Çubuk demirdöküm servisi,demirdöküm servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir