1.yıl

  çubuk daikin servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk daikin servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk daikin servisi,çubukta daikin servisi,daikin çubuk servisi,daikin servisi çubuk,ankara çubukta daikin servisi,çubukta daikin beyaz eşya servisi,çubukta daikin klima servisi,çubukta daikin kombi servisi,ankarada daikin servisleri,daikin ankara servisleri
  Daikin ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk daikin servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Daikin çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta daikin beyaz eşya servisi,çubuk daikin kombi servisi,ve çubuk daikin klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada daikin servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili daikin servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Daikin ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan daikin servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk daikin servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü daikin çubuk daikin servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk daikin Çubuk,Çubuk daikin servisi,daikin Çubuk servisi,daikin servisi Çubuk,Çubukta daikin,Çubuk daikin servisi,daikin servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir