1.yıl

  çubuk baxi servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk baxi servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk baxi servisi,çubukta baxi servisi,baxi çubuk servisi,baxi servisi çubuk,ankara çubukta baxi servisi,çubukta baxi beyaz eşya servisi,çubukta baxi klima servisi,çubukta baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Baxi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk baxi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Baxi çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta baxi beyaz eşya servisi,çubuk baxi kombi servisi,ve çubuk baxi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada baxi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili baxi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Baxi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan baxi servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk baxi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü baxi çubuk baxi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk baxi Çubuk,Çubuk baxi servisi,baxi Çubuk servisi,baxi servisi Çubuk,Çubukta baxi ,Çubuk baxi servisi,baxi servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir