1.yıl

  çubuk ariston servisi 229 10 41- 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk ariston servisi 229 10 41- 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk ariston servisi,çubukta ariston servisi,ariston çubuk servisi,ariston servisi çubuk,ankara çubukta ariston servisi,çubukta ariston beyaz eşya servisi,çubukta ariston klima servisi,çubukta ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Ariston ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çubuk ariston servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Ariston çubuk servisi olarak aynı zamanda çubukta ariston beyaz eşya servisi,çubuk ariston kombi servisi,ve çubuk ariston klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada ariston servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili ariston servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ariston ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan ariston servisi Çubuk ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çubuk ariston servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü ariston çubuk ariston servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk ariston Çubuk,Çubuk ariston servisi,ariston Çubuk servisi,ariston servisi Çubuk,Çubukta ariston ,Çubuk ariston servisi,ariston servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir