1.yıl

  çubuk alarko servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk alarko servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk alarko servisi,çubukta alarko servisi,alarko çubuk servisi,alarko servisi çubuk,ankara çubukta alarko servisi,çubukta alarko beyaz eşya servisi,çubukta alarko klima servisi,çubukta alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Ankara alarko servisleri arasında ilk sırada yer alan alarko servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili alarko çubuk servisi elemanlarımızca alarko ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çubukta alarko servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çubukta alarko beyaz eşya servisi,çubukta alarko klima servisi ve çubukta alarko kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Alarko ankara servisleri olarak çubukta alarko servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)alarko ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)alarko çubuk servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Alarko servisi çubuk olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk alarko Çubuk,Çubuk alarko servisi,alarko Çubuk servisi,alarko servisi Çubuk,Çubukta alarko ,Çubuk alarko servisi,alarko servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir