1.yıl

  çubuk airfel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çubuk airfel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çubuk airfel servisi,çubukta airfel servisi,airfel çubuk servisi,airfel servisi çubuk,ankara çubukta airfel servisi,çubukta airfel beyaz eşya servisi,çubukta airfel klima servisi,çubukta airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Ankara airfel servisleri arasında ilk sırada yer alan airfel servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili airfel çubuk servisi elemanlarımızca airfel ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çubukta airfel servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çubukta airfel beyaz eşya servisi,çubukta airfel klima servisi ve çubukta airfel kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Airfel ankara servisleri olarak çubukta airfel servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)airfel ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)airfel çubuk servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Airfel servisi çubuk olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çubuk, Çubuk,Çubuk airfel Çubuk,Çubuk airfel servisi,airfel Çubuk servisi,airfel servisi Çubuk,Çubukta airfel ,Çubuk airfel servisi,airfel servisi Çubuk,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir