Dupont Türkiye

  Büyükdere Cad. No:122 Özsezen İş Merkezi A Blok Kat:1-3, 34394, Esentepe İstanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-3400400 090-212-3400430
  Kemal Özışıkçılar (Pazarlama Müdür)

  Corian® Banyo / Mutfak Tezgahları, Masif Yüzeyler

  • Ürün Adı : Corian® Banyo / Mutfak Tezgahları, Masif Yüzeyler

  Ürün Hakkında

  DuPontTM Corian® doğal mineraller ile saf akrilik polimerinin üstün bir bileşimi olan masif (solid) yüzey çözümüdür. İnsanın hayal gücünden ve araştırmasından doğmuş, tasarım talebinin yansımasıyla sonuçlanmıştır. Ortamların, dillerin ve modanın farklılaştığı bir dünyada Corian®’dan en yüksek faydayı sağlamak için tasarımcıların ve mimarların üzerine düşen bu malzemeyi bir “esere” dönüştürmektir.

  DuPont tarafından icat edilmiş ve yalnızca DuPont tarafından üretilmekte olan DuPont™ Corian® yaşam yerleri, ticari ve özel uygulamalar başta olmak üzere mobilyalar ve aydınlatma gibi bir çok farklı uygulamada kullanılmaktadır. Gözeneksiz olan Corian® masif yüzey malzemesi akrilik tezgah, banyo tezgahı ve diğer tüm akrilik yüzey uygulamalarında kimyasal bir çok lekelere karşı koyabilen, kolay temizlenebilir, dayanıklı, yenilenebilir ve tamir edilebilir özelliklere sahiptir.

  100’den fazla standart renge sahip olan DuPont™ Corian® akrilik masif yüzeyleri, makul her türlü tasarıma göre şekillendirilebilir. Karo, paslanmaz çelik, ahşap, granit ve cam gibi diğer malzemeler ile birlikte kullanılabilir ve hem yatay hem de düşey uygulamalar için uygundur. Yoğun kullanım ile birlikte oluşabilecek olan çizikler güzelliğini ve renk bütünlüğünü bozmadan kolayca giderilebilir. Corian® kullanım alanları mutfak tezgahları, banyo tezgahlarından başlayarak, iç duvar kaplamaları, cephe giydirme ve her türlü akrilik yüzey ve tezgah uygulamasına kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

  Ürünler hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.corian.com.tr ve www.dupont.com.tr internet sitelerini ziyaret ediniz.

  Tümünü göster
  Dupont Türkiye
  Büyükdere Cad. No:122 Özsezen İş Merkezi A Blok Kat:1-3, 34394, Esentepe İstanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-3400400
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir