Concept Home Studio

  7. cadde 70. sokak 33/2 bahçelievler - ankara (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2134838 090-312-2134838 090-532-6154695
  Aytac Guner (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Concept Home Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Düğün fotoğrafçılığında rekabet şimdi kızışıyor, çünkü devrimi biz başlatıyoruz.

  Fotoğraflarınızı ”anı dondurmaktan” öte ”sanata” dönüştürmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Klasik bir stüdyo ortamında yaşamınızın en değerli anını ölümsüzleştirmeniz, tel dolapta sebze, meyve saklamayla eş değer oldu. Çünkü bu en güzel ve en özel an profesyonel bir anlayışla kaydedilmeli ve geleceğe taşınmalı.Concept Home Studio`nun objektifinden mutluluğa gülümsemeyenlerin fotoğrafları çerçeve içinde sanki biraz buruk duruyor. Oysaki evliliğe yeni adım atacaklar bizim kadrajımızdan geleceğe, mutluluğa göz kırpmaya bizimle devam edecekler. Neden mi ? Fotoğraf yalnızca vizörden görünen değil içine katılan duygunun renkleridir.

  Düğün sabahında tatlı telaşınız sayesinde bizleri hiç fark etmeyeceksiniz... Bizler o özel güne sizleri fotoğraflamakla başlayacağız. Evlenmeden önceki son kahvaltınızı yaptığınız, gelinliğinizi veya damatlığınızı hazırladığınız ve ailenizle vedalaştığınız o duygusal anlarda mutluluk gözyaşlarınızı belgeleyeceğiz. Sonrasında stüdyo kalitesinden ödün vermemek için kuaförünüzü stüdyo şekline dönüştürerek iç mekanda da harika fotoğraflar sizlere sunacağız.
  Doğum ve özel gün fotograflarınızda da sizleri yanlız bırakmıyoruz..

  En başta belirttiğimizi en sonda yineliyoruz. Biz deepfreze değil, fresh fotoğraflar sunuyoruz.Üstünden yıllar geçse de sizi o anınıza götürmek için sürekli kendimizi de yeniliyoruz.

  Çağ kapatıp çağ açan bir anlayışla, buyurun mutluluğa...

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Concept Home Studio
  7. cadde 70. sokak 33/2 bahçelievler - ankara (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2134838 / 090-532-6154695
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir