Soğutma İnova Yapı Ltd.şti.

  Mehmet Akif Cad.no:41 Ağaç İşleri Sanayi Sitesi Kısıkköy-menderes İzmir ( / İzmir / Türkiye)
  090-232-2575670 090-232-2575260 --
  Halil Niyazi Tarhan (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Cold Room Door

  • Ürün Adı : Cold Room Door

  Ürün Hakkında

  Soğutma sektörünün en önemli malzemelerinden birisi olan, soğuk hava depolarının Menteşeli (Çarpma) ve Sürgülü Yana Kayar) Kapılarını üretmekteyiz.

  Gıda,yiyecek,içecek,ilaç,gibi miatlı ürünlerin muhafaza edilmesi,saklanması,özelliklerinin korunması genel yaşamın olmazsa olmazlarındandır.Çöp odalarının,sarartma odalarının Boyahanelerin sıcak ve soğuk depoların iç ortam havası ile dış ortam havasının temasının kesilmesi çok önem arz etmektedir.

  Bu özelliklerin genelinde ısı,ses,toz,muhafazası uygulanacak ünitede,ünitenin aktif halde çalışması için çok önemlidir.Soğuk odanın,soğuk hava deposunun,çöp odalarının,ilaç saklama odalarının,et,süt,peynir tesislerinin soğutma üniteleri,kullanılan yalıtım duvarları ,paneller ünitenin ana hatlarını oluştururken bu depolarda kullanılacak kapılar ünitelerin olmazsa olmazlarını oluşturur.

  Soğuk hava depolarında ve hayatımızdaki tüm yaşam ve depolama alanlarında en sık kullanılan ve en aktif faal olan yerleri kapılardır.Soğuk odaların kapıları enerji tasarrufu noktasında gerek ürünlerinizin gerekse firmanızın en verimli ana malzemesini oluşturmaktadır.

  15 yıllık uygulamalı tecrübelerimiz bize kapıların genel anlamda ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.
  Birbirinden farklı testlerden geçirilen menteşeli ve sürgülü kapılarımız yüzlerce ar-ge çalışması sonucunda maksimum düzeyde enerji tasarrufu sağlayan,en ekonomik fiyatlardan oluşan kapılarını üretmenin yolunu açmıştır.

  Tümünü göster
  Soğutma İnova Yapı Ltd.şti.
  Mehmet Akif Cad.no:41 Ağaç İşleri Sanayi Sitesi Kısıkköy-menderes İzmir ( / İzmir / Türkiye)
  090-232-2575670 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir