Çocuklar yarıyıl tatilinde İş Bankası Müzesi'nde

  • Yazı boyutu
Çocuklar yarıyıl tatilinde İş Bankası Müzesi'nde

Çocuklar yarıyıl tatilinde İş Bankası Müzesi'nde

Her yarıyıl tatilinde ilköğretim çağındaki çocuklara yönelik eğitici ve eğlenceli atölye çalışmaları düzenleyen İş Bankası Müzesi, bu yıl da birbirinden renkli bir program tasarladı.
     Yapılan açıklamaya göre, Türkiye İş Bankası'nın Eminönü'ndeki Yenicami Şubesi'nin tarihi binasında 2007 yılında açılan ve on binlerce belge, film ve fotoğraftan oluşan geniş koleksiyonuyla Cumhuriyet dönemi finans tarihine ışık tutan İş Bankası Müzesi, bu yarıyıl tatilinde de ilköğretim çağındaki çocuklar için bir dizi atölye çalışması düzenliyor. Atölye çalışmaları, çocukların bilgilerini pekiştirmeye, ifade yeteneklerini ve el becerilerini geliştirmeye yönelik tasarlanıyor.
     Uzman isimlerin yönetiminde gerçekleştirilecek atölye çalışmalarına 8-13 yaş arasındaki çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor. Bu yıl 26 Ocak - 9 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek atölye çalışmalarında çocuklar Matematik Saati ekibi ile "Bütçe Tutum Tasarruf" atölyesine; yazar ve arkeolog Çiğdem Maner ile "Okuma" atölyesine, Aysun Tanyeri ile "Tasarruf Adam", "Gizli Saklı", "Reklamlar" ve "Sandviç Resim" gibi atölye çalışmalarına katılabilecek ve yarıyıl tatillerinde eğlenirken yeni bilgiler edinecek.
     İş Bankası Müzesi'ndeki etkinliklere katılmak için katılımcının adını, yaşını,iletişim bilgilerini ve katılmak istediği atölye çalışmasını içeren bilgileri Müze'nin internet sitesinde yer alan e-posta adresine göndermek yeterli oluyor.
    
    
    

Bu haberi 179 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir