T.c. M.e.b. Özel Mavidans Bale Ve Dans Kursu

  Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104 Giriş Kat Nişantaşı (teşvikiye Cami Arkasında, Dia Market Yanındayız) (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2963015 -- --
  Ayda Zorlu (Firma Sahibi / Ortağı)

  Çocuklar için Dans Dersleri!

  • İlan Sahibi : Ayda Zorlu
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Şişli
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 23 Aralık 2012 Pazar
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Aralık 2010 Pazar
  • Bulunduğu Sektör : Dans Kursları

  Çocuklar için Dans Dersleri! İlan Açıklaması

  STREET JAZZ DANS DERSİ
  Günümüzde özellikle çocuklar için çok popüler hale gelen Street Jazz Dans, yerli ve yabancı müzikler eşliğinde yapılmakta ve çocukların hareket algısını, beceri ve kapasitesini arttırmaktadır.

  Street Jazz Dans dersimize 7 yaşından itibaren öğrenci kabul edilmektedir!

  Dersler haftada 1 gün, 1 saat 15 dakika olarak yapılmaktadır. Bunun yanında öğrencilerimiz, okulumuz eğitiminin bir parçası olarak Street Jazz dersinin yanında Klasik Bale eğitimi de almaktadır. Böylece amaçladığımız yüksek eğitim standartı ve bedensel kaliteye ulaşma şansına sahip oluyoruz.

  Street Jazz Dans dersimiz aynı zamanda çocuklarımızın sosyal ortamlardaki dans becerisinin de gelişmesine yardımcı olan bir eğitim programıdır. Kendi içinde ciddi bir dans tekniği barındıran Street Jazz Dans, günümüzde giderek daha fazla tanınmakta ve yaygınlaşmaktadır.

  Derslerimiz stretching(vücut esnetme) ve kondisyon hareketleriyle başlayıp, teknik hareketler ve dans koreografisiyle devam etmektedir. Çocuklarımızın bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunan dans eğitimimiz, doğru duruş, hareket bilgisi ve müzik kulağının gelişimini de sağlamaktadır.

  Hafta içi ve Hafta sonu grup seçeneklarimiz vardır! Eğitmenlerimiz çocuğumuzun bedensel yetisine göre uygun sınıflara yönlendirmektedir.

  İrtibat:
  Mavidans Bale ve Dans Kursu
  Teşvikiye Mah. Deryadil Sok No104/B
  Nişantaşı-Şişli/ İstanbul
  Tel: 0212 296 30 15
  www.mavidans.com

  Tümünü göster
  T.c. M.e.b. Özel Mavidans Bale Ve Dans Kursu
  Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104 Giriş Kat Nişantaşı (teşvikiye Cami Arkasında, Dia Market Yanındayız) (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2963015 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir