Dental Fitment Furniture

  Fevzi Cakmak Mah. Melih Gokcek Cd. 32.sk. No:3 Yenikent (Sincan / Ankara / Türkiye)
  090-312-4322553 -- 090-537-2319691
  Ali Bayraktar (Firma Sahibi / Ortağı)

  Çocuk Diş Üniti

  Ürün Hakkında

  ÇOCUKLAR İÇİN DİŞ ÜNİTİ
  Çocuklar için soğuk ve korkutucu olan diş kliniklerinizi, 13 yaşa kadar olan çocuk hastalarınızı daha rahat, kolay ve yaşlarına uygun şekilde tedavi hizmeti verebilmeniz için ideal bir üründür. Diş tedavisi sırasında çocuğun korkmaması, hastane ve doktor fobisi olan çocukların bu korkularını eğlenceli ve görsellik yönünden rahatlatıcı bir oyun ortamına dönüştürecek olan bu yeni nesil dental çocuk ünitlerimiz hekimin isteği doğrultusunda farklı renklerde yapılabilmektedir...

  Bu yeni ünitlerimizde, çocuk misafirlerinize nezih bir ortamda eğlenceli ve keyifli bir muayene ve tedavi imkanı sunmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Diş hekimlerimize, çocukların diş tedavisinde çok büyük kolaylık sağlayacak olan çocuk ünitleri ile çocuklar bu figürler ile birlikte rahatlayacak ve de ünit üzerindeki lcd ekrandan usb bellekte kayıtlı olan yada televizyon kanallarındaki çizgi filmleri izlerken veya müzik dinlerken korkularını yenecekler ve hekime daha rahat ve kolay bir ortamda çalışma imkanı sağlanacak. Böylece çocukların hastanelere ve diş doktorlarına karşı olan kaçınılmaz fobilerini yenmek istiyoruz.

  DENTAL UNITS FOR CHILD
  This system is an ideal device for dental treatment children up to 13 years old in dental clinics that are frightening and irritating. This unit is more comfortable, useful and convenient for pediatric patients. Our new generation pediatric dental unit provides amusing and relaxing play ambience during dental treatment for children that have doctor and clinic phobia. Different colour options are available.

  The little patients will enjoy our dental units that are designed like cartoon characters. Children could watch cartoon or listen music on lcd monitor on TV channels or recorded in USB memory. By the relaxing effect of music and cartoon, both patient and clinician feel more comfortable during treatment.

  Tümünü göster
  Dental Fitment Furniture
  Fevzi Cakmak Mah. Melih Gokcek Cd. 32.sk. No:3 Yenikent (Sincan / Ankara / Türkiye)
  090-312-4322553 / 090-537-2319691
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir