Çin menşeli bazı eşyaların ithalatında ileriye yönelik yürütülecek gözetim uygulaması kaldırıldı

  • Yazı boyutu
Çin menşeli bazı eşyaların ithalatında ileriye yönelik yürütülecek gözetim 
uygulaması kaldırıldı

Çin menşeli bazı eşyaların ithalatında ileriye yönelik yürütülecek gözetim uygulaması kaldırıldı

Çin menşeli çeşitli eşyaların ithalatında ileriye yönelik olarak yürütülecek gözetim uygulaması kaldırıldı.
     İthalatta Gözetim Uygulanmasına İlişkin 2007/14 ve 2007/15 sayılı tebliğin yürürlükten kaldırılmasına ilişkin tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
     Buna göre, Çin Halk Cumhuriyeti menşeli 3904.10 GTİP numaralı Poli (vinil klorür) (diğer herhangi bir maddeyle karıştırılmamış) (PVC) olanlar ile 69.07 GTİP numaralı cilasız veya sırsız seramikten döşeme veya kaplama karoları ve kaldırım taşları, cilasız veya sırsız seramikten mozaik küpler ve benzerleri (bir mesnet üzerinde olsun olmasın), 69.08 GTİP numaralı cilalı veya sırlı seramikten döşeme veya kaplama karoları ve kaldırım taşları, cilalı veya sırlı mozaik küpler ve benzerleri (bir mesnet üzerinde olsun olmasın), 69.10 GTİP numaralı seramikten musluk taşları, lavabolar, lavabo ayakları, küvetler, bideler, alafranga tuvaletler, rezervuarlar, pisuarlar ve sıhhi tesisatta kullanılan benzeri diğer eşyanın ithalatında ileriye yönelik olarak yürütülecek olan gözetim uygulamasına ilişkin tebliğ yürürlükten kaldırıldı.
    
    
    

Bu haberi 174 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir