Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek: "2013'te ciromuzu 256 milyon liraya çıkarmayı ve 300…

  • Yazı boyutu
Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek:
     "2013'te ciromuzu 256 milyon liraya çıkarmayı ve 300…

Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek: "2013'te ciromuzu 256 milyon liraya çıkarmayı ve 300 kişilik yeni bir istihdam oluşturmayı hedefliyoruz"

Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek, 2013'te cirolarını 256 milyon liraya çıkarmayı ve 300 kişilik yeni bir istihdam oluşturmayı hedeflediklerini ifade etti.
     Çilek Mobilya'dan yapılan yazılı açıklamada, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın, dün İstanbul Fuar Merkezi'nde açılan İstanbul Mobilya Fuarı'nda (İMOB) Çilek Mobilya standını gezerek çocukların rüyalarını süsleyen Araba Yataklarını incelediği belirtildi.
     Mobilya sektörünün profesyonellerinin İMOB'da hem ticaret hacmi oluşturduğunu hem de dünya mobilya modasına yön verecek yeni modellerini tanıtma imkanı bulduğunu belirten Muzaffer Çilek, "Çilek Mobilya olarak 2012'de hedeflediğimiz yüzde 12'lik büyüme oranını yakaladık, bu yılsa hedefimiz yüzde 16. Ciromuz şu an itibariyle 200 milyon lirayı aştı, ancak 2013'te bunu 256 milyon liraya çıkarmayı hedefliyoruz. Şu anda 2 bin kişilik bir Çilek Ailesiyiz. 2013 yılında ailemiz büyümeye devam edecek. 2013 yılında 300 kişilik yeni bir istihdam yaratmak yine hedeflerimiz arasında yer alıyor. En büyük yatırımımız insana olacak" dedi.
     Diğer yandan fuarda ilk kez sergilenen "Romantic" serisi, kız çocuklardan da genç kızlardan da tam not aldı.
     Romantic serisinin yanı sıra fuarda yer alan BiConcept, Racer ve Speedy serileri de büyük ilgi gördü. Araba konseptini farklı bir noktaya taşıyan Çilek, iki katlı arabalı ranzalar ile de kardeşlere aynı odada sevdikleri arabaların içinde uyuma keyfini yaşatıyor.
     Çilek tasarımcılarının bebeklere özel tasarladığı Baby Safari, Baby Dream ve Baby Flower koleksiyonları da İMOB 2013'te yerini aldı.
    
    
    

Bu haberi 87 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir