Çiftçi Kayıt Sistemi'ne dahil çiftçilere yönelik destekler -Gübre ve toprak analizi desteğinden…

  • Yazı boyutu
Çiftçi Kayıt Sistemi'ne dahil çiftçilere yönelik destekler
  -Gübre ve toprak analizi desteğinden…

Çiftçi Kayıt Sistemi'ne dahil çiftçilere yönelik destekler -Gübre ve toprak analizi desteğinden faydalanmak isteyen çiftçilerin, 29 Mart 2013 mesai saati bitimine kadar ilçe müdürlüklerine, merkez ilçede ise il müdürlüklerine başvuru yapmaları gerekecek

Gübre ve toprak analizi desteğinden faydalanmak isteyen çiftçilerin, 29 Mart 2013 mesai saati bitimine kadar ilçe müdürlüklerine, merkez ilçede ise il müdürlüklerine başvuru yapmaları gerekecek.
     Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca hazırlanan Çiftçi Kayıt Sistemi'ne Dahil olan Çiftçilere Mazot, Gübre ve Toprak Analizi Destekleme Ödemesi Yapılmasına dair Tebliğ'de (2012/40) Değişiklik Yapılmasına dair Tebliğ (2013/6), Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak 31 Aralık 2012 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yürürlüğe girdi.
     Düzenlemeyle, mazot, gübre ve toprak analizi desteğinden faydalanmak isteyen çiftçilerin, bu tebliğin yayımı tarihinden itibaren 29 Mart 2013 mesai saati bitimine kadar ilçe müdürlüklerine, merkez ilçede ise il müdürlüklerine başvuru yapmaları gerekecek.
     Kadastro görmemiş köylere ilişkin tahkim komisyonlarınca yapılan çalışma planına göre her köy için son müracaat tarihi, 31 Aralık 2012 tarihinden önce olmak kaydıyla belirlenecek ve bu tarih ilgili muhtara tebliğ edilecek.
    
    
    

Bu haberi 124 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir