CICA'nın Kıdemli Başkan Yardımcılığı'na Emre Aykar seçildi

  • Yazı boyutu
CICA'nın Kıdemli Başkan Yardımcılığı'na Emre Aykar seçildi

CICA'nın Kıdemli Başkan Yardımcılığı'na Emre Aykar seçildi

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkan Vekili ve Avrupa İnşaat Sanayi Federasyonu (FIEC) Başkan Yardımcısı Emre Aykar, Uluslararası Müteahhitler Birlikleri Konfederasyonu (CICA) Kıdemli Başkan Yardımcılığı'na seçildi.
     Türkiye Müteahhitler Birliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Aykar'ın, 29 Ekim'de Paris'te yapılan CICA Konsey ve Yönetim Kurulu toplantısında Kıdemli Başkan Yardımcılığı'na seçildiği ifade edildi.
     Türkiye Müteahhitler Birliği'nin, 2000 yılından bu yana Avrupa İnşaat Sanayi Federasyonu'nun (FIEC) üyesi olduğu belirtilen açıklamada, Haziran 2012'de İstanbul'da gerçekleştirilen genel kuruluna ev sahipliği yapıldığı ve Türkiye'nin FIEC'in yönetiminde Almanya, Fransa ve İtalya'nın yanı sıra daimi üyelik hakkını elde eden dördüncü ülke olduğu kaydedildi.
     CICA'nın 1974 yılında kurulduğu ve çatısı altında aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 63 ülkeyi temsil eden 4 bölgesel federasyonun yer aldığı bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir