CHP Tunceli Milletvekili Aygün'ün kaçırılması -TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi: -"Yıllardır…

  • Yazı boyutu
CHP Tunceli Milletvekili Aygün'ün kaçırılması
  -TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi:
  -"Yıllardır…

CHP Tunceli Milletvekili Aygün'ün kaçırılması -TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi: -"Yıllardır Türkiye, terörle büyük bir mücadele içerisinde bulunuyor. Bu zamana kadar yapılan eylemler hiçbir amaca ulaşamadı ve bundan sora da ulaşılamayacak"

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün kaçırılmasına ilişkin, yıllardır Türkiye'nin, terörle büyük bir mücadele içerisinde bulunduğunu belirterek, "Bu zamana kadar yapılan eylemler hiçbir amaca ulaşamadı ve bundan sora da ulaşılamayacak" dedi.
     Büyükekşi, ihracatçıların 2012 yılı 2. çeyrek gerçekleşmeleri ile 3. çeyrek beklentilerine yönelik anket sonuçlarını açıklandığı toplantıda, CHP Tunceli Milletvekili Aygün'ün kaçırılmasını değerlendirdi.
     Mehmet Büyükekşi, "Yıllardır Türkiye, terörle büyük bir mücadele içerisinde bulunuyor. Bu zamana kadar yapılan eylemler hiçbir amaca ulaşamadı ve bundan sora da ulaşılamayacak. Demokrasi adına büyük bir ayıp olan bu eylem, umarım CHP Milletvekili Aygün'ün herhangi bir problem yaşamadan en kısa zamanda salıverilmesiyle sona erer. Türkiye, mübarek Ramazan Bayramı'na mutlu ve huzurlu olarak girer" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 127 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir