Serkan Resim Tekstil Mak.san.diş Tic.ltd.şti.

  Topcular (Eyüp / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5773431 090-212-5674267
  Serkan Tuğdaş (Firma Sahibi / Ortağı)

  Choate’s Liniment 16 Oz.

  • Ürün Adı : Choate’s Liniment 16 Oz.

  Ürün Hakkında

  CHOATE’S LINIMENT 16 OZ.

  Linimentler (sıvı merhemler) at sahipleri için 100 yılı aşkın bir süreden beri popüler ürünler olmuştur. Bunun nedeni, linimentlerin işe yaraması ve günümüze gelinceye kadar tarih boyunca çalışan atların bakımının bir parçası haline gelmesidir. Choate’s Liniment, piyasadaki en güçlü linimentlerden biridir. Choate’s olup içeriğinde yer alan maddeler dokular üzerinde kanın akışını hızlandırmaktadır.Choate’s yorulan kasların ağrısını dindirerek rahatlatan bir vücut yıkama maddesi olarak ve tendon, ligament, eklem ve kas ağrılarına ilişkin sertleşme ve ağrıları gideren bir bacak bağı olarak mükemmel bir seçimdir.

  Temiz bir bölge ve iyi karıştırılmış bir ürünle işe başlamak önemlidir. Choate’s çok güçlü bir linimenttir (merhem) ve atınızın hassas bir cilde sahip olup olmadığını test etmeniz önemli olabilir. Fazla kuvvetli olduğunu düşündüğünüzde Choate’s ürününü seyreltebilirsiniz. Seyreltme için alkol, gliserin, güvercin oturum sıvısı ve hatta su bile kullanabilirsiniz.

  Bacak Bağı – Choate’s Liniment bir antrenmanın hem öncesinde ve hem de sonrasında uygulanabilir. Bu ürünü kronik eklem ağrısı ya da kas, tendon veya ligament sertliklerinde kullanmak üzere seçtiyseniz, Choate’s ürününü bir çalışmadan en az 15 dakika önce uygulayınız. Çalışmadan sonra Choate’s bir bacak bağı olarak bacaklara uygulanabilir. Choate’s ürününün fazla kuvvetli olduğunu düşündüğünüzde yine seyretmeniz mümkündür. Seyreltme için alkol, gliserin, güvercin oturum sıvısı ve hatta su bile kullanabilirsiniz. Bölgeyi bandajlamak niyetindeyseniz tam güçle çalışmadan önce seyreltilmiş bir karışımı kullanmanız ya da bacaklara tam kuvvetli Choate’s uygulayarak bandajlamadan önce birkaç gün açıkta bırakmanız gerekebilir.

  Vücut Yıkama Maddesi - Choate’s Liniment sertleşen kasların rahatlatmak ve güçlendirmek için bir vücut destek maddesi olarak kullanılabilir ve bu uygulama özellikle bir antrenmandan sonra yararlıdır. 50 gram kadar Choate’s ürününün yaklaşık 5 litrelik bir kovaya ilave edilmesini ve iyi karıştırılarak uygulanmasını tavsiye etmekteyiz.

  House Journal (At Dergisi) Choate’s Liminent ürününü kas spazmlarını azaltan, ani ve uzun süreli ağrıları dindiren ve hareket serbestliğini geliştiren en iyi ve uygun fiyatlı ürün olarak tanımlamıştır.

  SERKAN RESİM KOZMETİK TEKSTİL
  MAKİNA SANAYİ DIŞ TİC. LTD.STİ.
  Tel: (0212)577 34 31 Faks: (0212) 567 42 67
  E-mail: info@serkanatcilik.com

  Tümünü göster
  Serkan Resim Tekstil Mak.san.diş Tic.ltd.şti.
  Topcular (Eyüp / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5773431
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir