Asterik Ltd Şti

  Gülyaka Mah. 3010 Sok. No:39 Zemin Kat Karabağlar/izmir (Karabağlar / İzmir / Türkiye)
  090-232-4410019 090-232-2641542 090-535-6203980
  Fatma Karakoyun (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Chiller Sogutma Gurubu Tamiri

  • Ürün Adı : Chiller Sogutma Gurubu Tamiri

  Hizmet Hakkında

  Firmamız 2009 yılında kurulmuştur. Ve asterik ltd sti olarak ticari faaliyetine başlamıştır.

  Firmamız kurulduğu yıldan itibaren birçok dalda (soğutma,otomasyon,tibbi cihaz) alanında faaliyet göstermeye başlamış ve bugüne kadar çizgisinden sapmamıştır.

  Firmamız üniversite hastaneleri,devlet hastaneleri,özel hastaneler,labratuvarlar,medikal firmalar ve birçok resmi kurumun bakım onarım ve malzeme temini konusunda hizmet vermektedir.

  Firmamız bir çok kamu , özel işletmelerin ihtiyaç duyduğu soğutma sistemleri,otomasyon ve medikal cihaz tamir bakım konusunda eksik lik duyulan birçok alanda tamamlayıcı unsur olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

  VİZYONUMUZ Soğutma sistemleri alanında Türkiye de önde gelen firmalar arasında yer almak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır. AMACIMIZ Asterik ltd sti kamu kurum ve kuruluşlarına en uygun çözümler bulmak ve üstün hizmet sunmaktır DEGERLERİMİZ .Kamuda bilinçsiz kesif ve tamirlerden kaynaklanan malzeme kayıplarını önlemek milli servetin israfını önlemeye çalışmaktır .iyi niyetli,iş ahlakı ,dürüst ve şeffaflık, .kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektörde gururumuzdur. .yapılan işler kaliteli sistemli ve bilimsel bir şekilde gerçekleştirilir. KALİTE POLİTİKAMIZ Asterik ltd sti yönetimi ve tüm çalışanlarının temel hedef ve gayesi müsteri memnuniyetini ön planda tutmak yapılan işlerin tüm süreclerinde kalite ve maliyeti ön planda tutmaktır.sürekli daha iyi işler yapmak ve başarmak politikasımızır ASTERİK LTD STİ

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Hizmetleri

  Asterik Ltd Şti
  Gülyaka Mah. 3010 Sok. No:39 Zemin Kat Karabağlar/izmir (Karabağlar / İzmir / Türkiye)
  090-232-4410019 / 090-535-6203980
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir