Chanel No5, dünya lansmanıyla Atatürk Havalimanı'nda

  • Yazı boyutu
Chanel No5, dünya lansmanıyla Atatürk Havalimanı'nda

Chanel No5, dünya lansmanıyla Atatürk Havalimanı'nda

TAV Havalimanları iştiraki ATÜ Duty-Free, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki mağazasında Chanel'in parfümü Chanel No5'in dünya lansmanı gerçekleştirilen "Mystery Box"a ev sahipliği yapıyor.
     Yapılan açıklamaya göre, kampanya yüzü olarak ünlü oyuncu Brad Pitt'i seçen Chanel, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş mağazasında kurulan alanda ziyaretçilerin tüm duyularına hitap eden özel bir sunum gerçekleştiriyor.
     Mücevher kutusunu andıran tasarımıyla Chanel No5 "Mystery Box"ta, özel satış ekipleri görev yapacak ve ziyaretçilere sürpriz hediyeler verilecek. Lansman nedeniyle yapılan açılışa Chanel İthalat Direktörü Jean-Guillaume Trouvin ve ATÜ Duty-Free Genel Müdürü Ersan Arcan'ın da aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı.
     ATÜ Duty-Free Genel Müdürü Arcan, No5'in, Chanel moda evinin ilk parfümü olduğunu ve tüm zamanların en fazla talep gören kokuları arasında yer aldığını vurguladı.
     Chanel'in No5 için planladığı bu etkinliği dünyada ilk kez İstanbul Atatürk Havalimanı'nda ATÜ Duty-Free mağazasında yaptığını ifade eden Arcan, "Yılda yaklaşık 28 milyon yolcunun geçtiği İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, dünyanın önde gelen transfer merkezlerinden biri durumunda. ATÜ olarak mode bir alanda yaklaşık 54 bin çeşit ürünü misafirlerimize sunuyoruz ve en kaliteli alışveriş deneyimini sağlamak üzere çalışıyoruz" görüşünü dile getirdi.
     Bu arada etkinlik, 15 Ocak 2013 tarihine kadar sürecek.
    
    
    

Bu haberi 104 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir