1.yıl

  çayyolu zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu zibro servisi,çayyolunda zibro servisi,zibro çayyolu servisi,zibro servisi çayyolu,ankara çayyolunda zibro servisi,çayyolunda zibro beyaz eşya servisi,çayyolunda zibro klima servisi,çayyolunda zibro kombi servisi,ankarada zibro servisleri,zibro ankara servisleri
  Ankara zibro servisleri arasında ilk sırada yer alan zibro servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili zibro çayyolu servisi elemanlarımızca zibro ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda zibro servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda zibro beyaz eşya servisi,çayyolunda zibro klima servisi ve çayyolunda zibro kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Zibro ankara servisleri olarak çayyolunda zibro servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)zibro ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)zibro çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Zibro servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu zibro Çayyolu,Çayyolu zibro servisi,zibro Çayyolu servisi, zibro servisi Çayyolu ,Çayyolunda zibro,Çayyolu zibro servisi,zibro servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir