1.yıl

  çayyolu zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu zanussi servisi,çayyolunda zanussi servisi,zanussi çayyolu servisi,zanussi servisi çayyolu,ankara çayyolunda zanussi servisi,çayyolunda zanussi beyaz eşya servisi,çayyolunda zanussi klima servisi,çayyolunda zanussi kombi servisi,ankarada zanussi servisleri,zanussi ankara servisleri
  Ankara zanussi servisleri arasında ilk sırada yer alan zanussi servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili zanussi çayyolu servisi elemanlarımızca zanussi ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda zanussi servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda zanussi beyaz eşya servisi,çayyolunda zanussi klima servisi ve çayyolunda zanussi kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Zanussi ankara servisleri olarak çayyolunda zanussi servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)zanussi ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)zanussi çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Zanussi servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu, Çayyolu,Çayyolu zanussi Çayyolu ,Çayyolu zanussi servisi,zanussi Çayyolu servisi,zanussi servisi Çayyolu ,Çayyolunda zanussi ,Çayyolu zanussi servisi,zanussi servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir