1.yıl

  çayyolu york servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu york servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu york servisi,çayyolunda york servisi,york çayyolu servisi,york servisi çayyolu,ankara çayyolunda york servisi,çayyolunda york beyaz eşya servisi,çayyolunda york klima servisi,çayyolunda york kombi servisi,ankarada york servisleri,york ankara servisleri
  Ankara york servisleri arasında ilk sırada yer alan york servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili york çayyolu servisi elemanlarımızca york ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda york servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda york beyaz eşya servisi,çayyolunda york klima servisi ve çayyolunda york kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  York ankara servisleri olarak çayyolunda york servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)york ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)york çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  York servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu york Çayyolu,Çayyolu york servisi,york Çayyolu servisi, york servisi Çayyolu ,Çayyolunda york,Çayyolu york servisi,york servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir