1.yıl

  çayyolu vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu vestel servisi,çayyolunda vestel servisi,vestel çayyolu servisi,vestel servisi çayyolu,ankara çayyolunda vestel servisi,çayyolunda vestel beyaz eşya servisi,çayyolunda vestel klima servisi,çayyolunda vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Ankara vestel servisleri arasında ilk sırada yer alan vestel servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili vestel çayyolu servisi elemanlarımızca vestel ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda vestel servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda vestel beyaz eşya servisi,çayyolunda vestel klima servisi ve çayyolunda vestel kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Vestel ankara servisleri olarak çayyolunda vestel servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)vestel ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)vestel çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Vestel servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu, Çayyolu,Çayyolu vestel Çayyolu ,Çayyolu vestel servisi,vestel Çayyolu servisi,vestel servisi Çayyolu ,Çayyolunda vestel ,Çayyolu vestel servisi,vestel servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir