1.yıl

  çayyolu uğur servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu uğur servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu uğur servisi,çayyolunda uğur servisi,uğur çayyolu servisi,uğur servisi çayyolu,ankara çayyolunda uğur servisi,çayyolunda uğur beyaz eşya servisi,çayyolunda uğur klima servisi,çayyolunda uğur kombi servisi,ankarada uğur servisleri,uğur ankara servisleri
  Ankara uğur servisleri arasında ilk sırada yer alan uğur servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili uğur çayyolu servisi elemanlarımızca uğur ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda uğur servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda uğur beyaz eşya servisi,çayyolunda uğur klima servisi ve çayyolunda uğur kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Uğur ankara servisleri olarak çayyolunda uğur servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)uğur ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)uğur çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Uğur servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu uğur Çayyolu,Çayyolu uğur servisi,uğur Çayyolu servisi, uğur servisi Çayyolu ,Çayyolunda uğur,Çayyolu uğur servisi,uğur servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir