1.yıl

  çayyolu toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu toshiba servisi,çayyolunda toshiba servisi,toshiba çayyolu servisi,toshiba servisi çayyolu,ankara çayyolunda toshiba servisi,çayyolunda toshiba beyaz eşya servisi,çayyolunda toshiba klima servisi,çayyolunda toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Ankara toshiba servisleri arasında ilk sırada yer alan toshiba servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili toshiba çayyolu servisi elemanlarımızca toshiba ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda toshiba servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda toshiba beyaz eşya servisi,çayyolunda toshiba klima servisi ve çayyolunda toshiba kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Toshiba ankara servisleri olarak çayyolunda toshiba servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)toshiba ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)toshiba çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Toshiba servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu toshiba Çayyolu,Çayyolu toshiba servisi,toshiba Çayyolu servisi, toshiba servisi Çayyolu ,Çayyolunda toshiba,Çayyolu toshiba servisi,toshiba servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir