1.yıl

  çayyolu tolkar servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu tolkar servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu tolkar servisi,çayyolunda tolkar servisi,tolkar çayyolu servisi,tolkar servisi çayyolu,ankara çayyolunda tolkar servisi,çayyolunda tolkar beyaz eşya servisi,çayyolunda tolkar klima servisi,çayyolunda tolkar kombi servisi,ankarada tolkar servisleri,tolkar ankara servisleri
  Ankara tolkar servisleri arasında ilk sırada yer alan tolkar servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili tolkar çayyolu servisi elemanlarımızca tolkar ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda tolkar servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda tolkar beyaz eşya servisi,çayyolunda tolkar klima servisi ve çayyolunda tolkar kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Tolkar ankara servisleri olarak çayyolunda tolkar servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)tolkar ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)tolkar çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Tolkar servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu, Çayyolu,Çayyolu tolkar Çayyolu ,Çayyolu tolkar servisi,tolkar Çayyolu servisi,tolkar servisi Çayyolu ,Çayyolunda tolkar ,Çayyolu tolkar servisi,tolkar servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir