1.yıl

  çayyolu regal servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu regal servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu regal servisi,çayyolunda regal servisi,regal çayyolu servisi,regal servisi çayyolu,ankara çayyolunda regal servisi,çayyolunda regal beyaz eşya servisi,çayyolunda regal klima servisi,çayyolunda regal kombi servisi,ankarada regal servisleri,regal ankara servisleri
  Ankara regal servisleri arasında ilk sırada yer alan regal servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili regal çayyolu servisi elemanlarımızca regal ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda regal servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda regal beyaz eşya servisi,çayyolunda regal klima servisi ve çayyolunda regal kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Regal ankara servisleri olarak çayyolunda regal servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)regal ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)regal çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Regal servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu regal Çayyolu,Çayyolu regal servisi,regal Çayyolu servisi, regal servisi Çayyolu ,Çayyolunda regal,Çayyolu regal servisi,regal servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir