1.yıl

  çayyolu miele servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu miele servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu miele servisi,çayyolunda miele servisi,miele çayyolu servisi,miele servisi çayyolu,ankara çayyolunda miele servisi,çayyolunda miele beyaz eşya servisi,çayyolunda miele klima servisi,çayyolunda miele kombi servisi,ankarada miele servisleri,miele ankara servisleri
  Ankara miele servisleri arasında ilk sırada yer alan miele servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili miele çayyolu servisi elemanlarımızca miele ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda miele servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda miele beyaz eşya servisi,çayyolunda miele klima servisi ve çayyolunda miele kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Miele ankara servisleri olarak çayyolunda miele servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)miele ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)miele çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Miele servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu miele Çayyolu,Çayyolu miele servisi,miele Çayyolu servisi, miele servisi Çayyolu ,Çayyolunda miele,Çayyolu miele servisi,miele servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir