1.yıl

  çayyolu lg servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu lg servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu lg servisi,çayyolunda lg servisi,lg çayyolu servisi,lg servisi çayyolu,ankara çayyolunda lg servisi,çayyolunda lg beyaz eşya servisi,çayyolunda lg klima servisi,çayyolunda lg kombi servisi,ankarada lg servisleri,lg ankara servisleri
  Ankara lg servisleri arasında ilk sırada yer alan lg servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili lg çayyolu servisi elemanlarımızca lg ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda lg servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda lg beyaz eşya servisi,çayyolunda lg klima servisi ve çayyolunda lg kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Lg ankara servisleri olarak çayyolunda lg servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)lg ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)lg çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Lg servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu, Çayyolu,Çayyolu lg Çayyolu ,Çayyolu lg servisi,lg Çayyolu servisi,lg servisi Çayyolu ,Çayyolunda lg ,Çayyolu lg servisi,lg servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir